A A A
  • Preziden - kronikář
    Preziden - kronikář

Výročí 20 let F.C.

Úvodní slovo

Tak jako na všech revírech po vlastech Českých, tak i v Karlových Varech se u vody scházejí příznivci Petrova cechu. Někteří chodí rádi sami a jiní se s oblibou mezi sebou poznávají a po dobu strávenou čekáním na záběr si krátí poklábosením s kolegou. Postupně si na sebe zvyknou a začnou chytat spolu. Po ukončení lovu pak padají slova jako " Dnes jsem tě pobil " , nebo " Vyhrál jsem 5:3 ". Toto se před více jak 20 lety stavalo mezi malou skupinou rybářů, kteří se takto mezi sebou hecovali. Protože začal být v dílčích vítěztvích chaos, Vojta se domluvil na termínu bratrovražedného souboje na přehradě v Březové a k tomu došlo na podzim roku 1993 tím byl položen základ k vzniku našeho clubu.Ceny pro účastníky byly zakoupeny ze startovného, které činilo 50,-Kč Vítěz byl navíc odměněn titulem " Pán Mistr Rybář " a takto po dobu jednoho roku, t.j do dálšího závodu, oslovován ostatními účastníky. Poslední pak obdržel listinu ve které bylo sepsáno " Desatero " poviností vůči Panu mistrovi. Tohoto závodu se zúčastnilo pět rybářů, Vojtěch Majoroš, Petr Horák, Vladimír Majoroš, Štefan Karabinoš a Karel Jech. Příští rok se klání konalo na přehradě Jesenice u Chebu. Tam již přibili další tiší blázni a to Ondrej Gurin, Petr Tóth, Jiří Šlechta, kterým nevadila recese a popichování. Ceny se díky lehce vyššímu starovnému zkvalitnily a zbylo i na občertstvení. Celé setkání se prodloužilo z jednoho odpoledne na víkend. Majitel povinovací listiny získal důvod těšit se na příští rok. V roce 1996 se dohodlo že se uspořádá konference za účelem oficiálního založení clubu.  V té době nás už bylo kolem 15ti rybářů dychtících po titulu.Dohodli jsme se na podmínkách členství, zvolili název, určili si vyši měsíčního poplatku na ceny, poháry, pohoštění, které činí 100,-Kč a našli si v hasičárně azyl ke clubovým schůzkám ve stanovených termínech. Tak vznikl 30 března 1996 " Fischstar club " Karlovy Vary Odhlasovali jsme si funkce prezidenta, jednatele, pokladníka, kronikáře, zapisovatele, strážce vlajky a kuchaře.

Z původního závodu se stal Hlavní závod a k němu přibyly další závody v plavané,ve vláčení, a další veřejné závody z nich jeden byl vybrán do celkového hodnocení úspěšnosti. Na základě tohoto se členové dělí do třech lig. Na konci roku je pořádaná žranice, kde nižší liga hostí ligu vyšší. byly určeny hodnosti dle nachytaných ryb za kalendářní rok : Rybář čekatel(nově příchozí člen), Rybář packal, Rybář teoretik, Rybář praktik a již zmíněný Pán Mistr Rybář . Protože jsme všichni vynikající rybáři, stalo se, že hodnosti pozbyly důležitosti a zaměřili jsme se pouze na ligy, kde můžeme umístnění na závodech upravit chycením trofejních ryb uvedených v naší tabulce.

Toto vše vyvrcholilo dohodou o zaevidování jako oficiální Občanské sdružení Fischstar club Karlovy vary, pod jehož hlavičkou a za podpory všechčlenů clubu jsme začali pořádat akce pro veřejnost, rybářskou burzu, Rybářský ples, drobný výtěžek nám pomohl ke zkvalitnění clubových akcí. Příspěvek na krmení, startovné na veřejných závodech spojených s ubytováním a v neposlední řadě nákup dobrot a tekutin pro členy. Dokonce se nám v posledních letech podařilo našetřit na zponzorování našich zájezdů do Norska. Vznikly další dvě ocenění v clubu a to : " Dřevák roku " " Rypák roku " Klubovnu v hasičárně jsme zaměnili za restauraci, protože donáška jídla a nápojů je v tomto zařízení jednodušší. Část našich členů si pořídila vlastní rybník " KOCANDU " kde vybudovali za drobné pomoci ostatních zázemí k pořádání všech dostupných akcí. Nemalou radost nám dělali i naši vyslanci na poli profíku. Sice nemají čas na pořádání clubových akcí a proto z clubu odešli. Založili team na feederové závody F1, další členové co si mysleli že musí odjít z clubu založili Bramas team v plavačce. Inu máme v clubu všechny tři druhy rybářů, jedni chodí k vodě, druzí na ryby a třetí pro ryby. Všichni máme rádi recesi, srandu a rybařinu.

 

Motto clubu : " Není důležité zúčastnit se, ale zvítězit. "

Ať je září nebo leden fischstar club je jenom jeden.


Fischstar club byl založen jako club příznivců lovu ryb, recese a dobrého jídla, se zaměřením na rybářskou všestranost a účast na rybářských závodech, pořádaných u nás i v zahraničí. V průběhu let jsme dosáhli předních umístnění na závodech po celé republice a dobře reprezentovali i v zahraničí. Například čistý " hatrick " člena cklubu na mezinárodních závodech o pohár města Selbu v NSR v letech 1995- 97 , kdy se tento umístnil 3x po sobě na 1. místě. Naši členové se mohou pochlubit i vybornými rybářskými úspěchy na domácích i mezinárodních vodách, vlastníme několik zlatých, stříbrných i bronzových odznaků Českého rybářského svazu, za trofejní ryby.

Zkrácený životopis našeho Fischstar clubu :

1993 - Po celý rok se dohadujeme na rybách kdo je lepší a kdo umí chytil jakou koliv rybu. Jde to tak daleko že se Vojta rozhodl pro souboj všech co se dohadují a proto zvolil závod v rybařině na přehradě u Březové. Všichni se účastnili velice rádi, byla to výzva jako hrom. Byl vlastnoručně vyroben putovní pohár a pro posledního desatero poviností. Každý byl povinen zaplatit 50,-Kč startovné šlo na ceny. Nastal den D je 30 října 1993 a parta nadšenců jde do boje o 1 historický titul " Pán Mistr Rybář " V 9 hodin bylo odstartováno a ve 13 hodin bude konec velkého závodu. Povoleno vše podle RŘ ale jen ve svém sektoru, ukaž co umíš mistře. Snaha nás nutí neustále měnit styl lovu na těžko, plavačka,vláčení zkrátka vyzkoušet se musí všechno. Ryba nejde, začíná boj hetcování a provokování kdo to vzdá. Nikdo nechce kapitulovat všichni si věří že chytí. Vláďa pak požádal o navázání menšího háčku a Pišta mu dal kousek rohlíku, hrůza chytil jednoho pstruha duhového v délce 27 cm do konce závodu nikdo nic nechytil a tak se Vladimír Majoroš stal prvním  držitelem titulu " Pan Mistr Rybář " Další místa se losovala poslední byl Karel Jech a stal se picmochem mistra. Petr Horák z celého závodu pořídil video záznam který se stal naším pokladem, protože jsme na filmu udělali titulky a vše co ktomu patřilo. Potom jsme se dohodli bylo to super příští rok se to bude opakovat a jěště lépe.

1994 - Po oznámení že se budou konat nové závody tedy jako rodiné a budou omezeny tak se ozvali naši kamarádi že oni taky patří do rodiny a proto chtějí taky závodit. Druhého závodu, který se konal na přehradě Jesenice u Chebu, v druhé polovině srpna roku 1994, se účastnili nový závodníci a to jmenovitě Gurin Ondrej, Šlechta Jiří a Tóth Petr. Měli jsme i nezávislé rozhodčí, kteří byli velmi neúplatní. Na závody jsme jeli už o jeden den dříve, abychom se mohli večer krásně uvolnit, připravit se na velké klání mezi sebou. To se nadále stalo pravidlem a hezkou tradicí!!! Pišta a Jirka si dali mozkovou pohodu ve znamení rumu a becherovky. Hrozná kombinace, večer nás všechny překvapila bouřka zvaná konec světa, o půlnoci bylo vše OK. Jen ráno někteří borci koukali, jak mají všechno mokré. Petr Tóth přijel ráno a mohl si vylosovat své místo, vždy vylosoval forhont což je na jednom z konců palpostu. Bambus tvrdě odmítl svému tchánovi Ondrovi zaplavat a zakrmit místo lovu. Bál se, že by utopil svojí opici. Ondrej si zaplaval sám!!!!!!!! Závody začaly v 7 h ráno a do konce závodu nebylo rozhodnuto, neboď Láďa a Jirka bojovali jako život. Láďa ještě 2 minuty před koncem závodu vedl o pouhý 1 cm před Jirkou, ten však minutu před koncem chytil plotičku a bylo rozhodnuto.Všichni jsme se dohodli že se závod povedl a proto se bude za rok opakovat znovu.Už se všichni zapojili do jeho organizování a stanovili se určitá pravidla.

1995 - Na závody jsme koupili nové poháry pohár pro vítěze a k tomu ještě putovní pohár. Protože závod se začíná stávat prestižní věcí nás všech titul který se získá na jeden rok je opravdu velmi znějící " Pan Mistr Rybář " Závody se konali na přehradě Jesenice u Chebu v měsíci červenci. Třetího ročníku se účastnili nový borci a to Panocha, Dohnal a Lexa. Ráno v 4.30h. bylo rozlosováno a závodníci se rozešli na svá místa. Všichni závodníci se snažili chytit nějakou rybu a to z důvodu velkého tepla, ryby moc nebraly ba dokonce se skoro ani nevyskytovaly v přilehlém vodním korydoru.Jen nový borci Panča a Lexoš se dali dohromady a jako starý kámoši se dopustili drobné lsti, kterou přiznali až po několika letech. Na nátlak Vládi který to nemohl pochopit. (Oni totiž trochu nakupovali ryby od cizích úspěšnějších rybářů!). Nádherné počasí bylo nám na škodu. Ryby moc nebraly, ale srandy a keců bylo habaděj. Všichni jsou nadšeni organizací a proto se rozhodli pokračovat zase za rok a to už bude 4 závod naší party která začíná tápat jak se z viditelnit, jaký název.

Vojta -   Petr - Josef    příprava na závody v německu v Schönwald

1996 -Přes zimu jsme nezaháleli a vypracovali stanovi a pravidla nově založeného clubu který jsme pojmenovali " Fischstar " všichni se hned stali hrdými členy toho to clubu a zájemců se hlásilo dost, neprošli ale sítem srandy a recese která je podmínkou toho že se hned neurazí. V měsíci červen jsme se hromadně přesunuli na rybník v Mašlově Lhotě kde probíhal závod v lovu kaprů o auto,náš příjezd vzbudil pozornost přijela grupa s auty a caravany ktomu i stany. Někteří kroutili hlavou jak se může taková banda bavit a připravovat na závod, dopadli jsme docela dobře všichni jsme skončili v první 50sátce. Zasadili jsme další tradici našeho clubu. Hradec je bomba závod a hlavně mračka na mozek jak se říká super víkend. V září se  všichni těší na závod, probíhat bude na „Nechranici“ a byly to závody na dva dny: večerní příprava a lov. Byli přijati nový členové a to J.Václavík, M.Šlechta, V.Oplt a M.Machatý. Po prvé jsme koupili sud piva a každý svoje papu. Večer byl plný hudby a zpěvu, zrodila se hymna clubu. Večer bylo absolutně vyprodáno, Pepa Lexů nechápal kam se to dostal, když viděl tu volnost a mozkovou očistu. Jen Vendy si natrhl prdelku a Vojta bral vlasec a jal se šíti. Na konec to Venca přežil neb jel k doktorvi a ten mu na prdelku vyšil krásný ornament! Ráno někteří nechápali svoje utrpení a Ondra pravil,že si právě odpliv asi 5 litru. Krásný noční rej nám byl pro pohodu a ráno bylo skoro všem zle, že i Bambus potupně vrhnul a pak ještě několikrát. Prezident clubu Já I. Pochválil všechny a vyzval je na svá místa. Závod to byl jak o život, jak u koho milí Oplte, Bambusi a Pančo. Pančovo hlaška nenídůůůůůůůůůležitý vyhrát, ale zvítězit nám dodnes zní v uších! Ještě jednu poznámku, kterou dodnes cítí Milhouse jako nespravedlnost! Při dohodnutém ukončení závodu byl jednoznačně na 1. místě, ale protože těsně před ukončením začly jít ryby jak o život, dohodli se ostatní o prodloužení závodu o 2 hodiny. A tak se Milhouse nestal Pánem mistrem rybářem!!!!!!  Celý rok byl pro nás velmi super a proto budeme pokračovat.

Členové FC clubu na okoun cupu  Orlík - Štědronín 1997

1997 - Přes zimu jsme se domluvili že bude výroční schůze a ta bude určovat průběh roku celého clubu. Dohodli jsme se na pořádání dalšího závodu který bude v clubu jako druhý hlavní, bude to " Plavačka " Do clubu byl přijat super rybář mistr republiky v plavané Jaroslav Matoušek ze Sokolova. Jsou mezi náma co to umí. Jedeme na první závod v plavačce jsou mezi náma co si dělali naděje na vítěztví, zase to dopadlo jinak. Přehrada Skalka je na to jak stvořená první vítěz závodů je Martin Šlechta. Jedme na Hradec máme clubová trička, clubové průkazy a vlajku. Pořadatelé nás vítají jako jednu znejlepších paret co tam jezdí, to zahřeje. Rozložíme náš tábor a začínáme naše papací hody jako je grilovaná krkovička a jiné dobroty které připravuje naše Maruška ( Lexa ) Závod probíha jako vždy pro nás dobře jsme jěště lepší než loni, Nejlepe z clubu zabojovali bratři Šlechtové a Majorošové - zkrátka umí, Jirka Šlechta z celkovéhé počtu 573 závodníků skončil na velmi krásném " 4 místě " Z 15 členů se 13 umístnilo do 50 místa.  A už se připravujeme na náš vrchol a to je hlavní clubový závod. Závody se uskutečnili na přehradě Skalka u Chebu v rekreačním zařízení České pošty. Na večer jsme si připravili super program, pekli jsme maso, které naložil Pišta. Bambus se svým kámošem Vencou hrali na kytary jako Bobík Dylenů a Elvis. Každý člen clubu má svojí sloku hymny a tu musí postupně zazpívat. Skalkou se nesly písně jako: pionýři malované děti, katúša.... Ráno nás překvapil déšť, Bambuko měl vykoupaný červy, ale nevzdal to, šel do boje, všichni jsme do toho šli naplno. Mistr Matoušek prohlásil jak si snáma (vytře prd.... ), ale že prohraje netušil. Závod byl na velmi dobré urovni, každý chce titul v clubu nejvyšší. Naše rybolovná technika dostála velkých změn, všichni zjemnili. Jak na síle vlasce tak v prutech, koupeny byli i 5m plavačky. Mistr v plavané Jarda doufal jak si pohraje s těmi bobkaři, ale jak se říká neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil. Byl s toho celý mrzutý, že on majster a je jenom druhý. Neva důležité bylo odreagování od každodeních starostí. Příště Jarouši musíš více ukázat. A je tady  " Rybyáda " Jsou vánoční svátky jsme přejedený a pohybu máme velice ba dokonce hodně málo,ležíme u televize a koukáme na pohádky,neustále něco zakusujeme. Něco pro zdravý, máme tady závěr roku a proto jdeme krásnou procházku okolo řeky a to z Lokte n/ Ohří směr K.Vary - Doubí. Je to nová tradice clubu kterou se snažíme udržet co nejdéle.

Výroční schůze clubu v restauraci u Filouse v Otovicích  1998

1998 - Jsme na roztrhání vymysleli jsme zase jeden závod v clubu  a to bude na podzim Okoun cup rozhodnuto bude na Orlíku - Štědronín. Byli přijati nový členové J.Kralíček a M.Rais. Proběhl závod v plavačce a konečně se vítězem stal náš učitel pan rybář  P.Tóth Závody v Poděbradech jsou jedny z těch na které jezdíme od roku 1997 do součastnosti. Jezdíme k našemu kamarádovi Milanovi Houžvičkovi který vždy dá celý svůj domek všem co tam jsme,obsadíme ložnici i obývák s dětským pokojem jeho kluci jsou nadšeni. Jdou spát až po půlnoci. Milan pro naší tlupu zajistí autobus a jedeme do vedlejší vesnice na pečené kolena a dobré pivko. Tam se odvážeme proto že zima byla dlouhá a tady se začíná, pár fotek z kroniky a posledích závodů. Naši členové tak jak jim velí tradice odjeli na závody do Poděbrad na lov kaprů. Byli jsme pozváni na večeři k našemu dlouholetému kamarádovi Milanovi Houžvičkov. Jedeme na Hradec a to znamená zase nějakou sázku s Lunou.  Jako vždy jedeme už o den dříve proto že jedou i Luňáci a bude i sázka, jsme hravý. Kapitán luny Karel si plácl z našim víceprezidenten Petrem T. Chlapci zase prohráli. Večer nám Maruška připravil hotové lahudky jako  grilované kotlety,krkovičku,klobásy,zeleninový salát a ktomu bylo pivko, alkohol, nealko a zkrátka udělali jsme si večer zase jako víno. Nejvíce bojovali z pivem a fernetem Ondra a Jožka D. Zbičovali se jako sviňa.A potom je tady hlavní souboj závod clubu o titul který je nedosažitelný pro někoho.  Závody proběhli na Skalce u Bambuči (Starý otěc s Bambukem tam koupili chatu). Posezení proběhlo v kempu Radost a v restauraci. Přijeli jsme už na večer, abychom si mohli trochulinku zabéééékat a popiť. Maruška nám připravoval výborné chuťovky v podobě bramboráků, které byli mňam. Potom byli kotletky na grilu a dobré pití. Nechyběl šopáček to kvůli vitamínům. Večer bylo losování a určení míst k lovu. S přicházející nocí to přepískl Ondra a Vendy, oba byli jako ..... i proto ráno nenastoupili neboť chrupkali jak datlíci. Dohodli se, že nikam nejdou, ale chyba, zatímco Ondra sladce spal, tak Vendy s představou obdrženého obrázku, sebral všechny síly a přišel k vodě, kde chytil rybu a tím nebyl poslední. Závody probíhaly velmi bojovně, jelikož   se Jarda Matoušků vsadil s celým clubem, že vyhraje a když ne, tak z jeho rybářské prodejny udělá krásné květinářství. Celý závod lilo jako z konve a Jarda bojoval jako lev. A taky vyhrál! Cheb si oddychl, že mu i nadále zůstává prodejna s rybářským náčiním. Na podzim proběhl okoun cup na Orlíku a zase nechtěně vyhrál Machatý který má štěstí, paroháč. Bude konec roku a to už jdeme jen na rybyádu z Lokte a je nám všem dobře.

1. Výprava clubu na Španělské Rio Ebro 1999

1999 - V lednu proběhla výroční schůze a bylo schváleno jak budeme postupovat dál. V měsíci v březnu někteří naši členové měli naplánovanou první velkou výpravu v barvách clubu a to na posvátné místo sumců ve Španělském " Rio Ebro " v oblasti Meqinenzi a Matarani. Více v sekci společné výpravy clubu. Potom nás čekala cesta na zahajovací závody roku, jako vždy do Poděbrad. U Milana na baráku, věnujeme nějakou pozornost a večer se přesouváme na pečené kolena a dobrou pijádu. Závody dopadli dobře někteří si jdou pro ceny. A máme tady clubový souboj o titul v plavačce Mistr prutu, obhajil P. Tóth potom jsme se inviduálně připravovali na nej závod clubu. Závody proběhly na Nechranici a bylo to fajn. Zase jsme spali v autech, stanech a karvanech. Naše kuchařka „ Maruška“ Pepča Lexů, nám připravil dobré čufty, klobásy, steaky a vynikající zeleninový salát tak zvaný Šopák. V kuchyni mu pomáhali Martina a Marek ( dcera a zeť  Já II ). V předvečer závodů na nátlak celého osazenstva a hlavně Ládi, museli Panocha a Lexa přísahat na clubovou vlajku, že už nebudou podvádět, tak jako v roce 1995. Závod se jako vždy povedl.Proto se Vojta snažil aby se závod zrušil a opakoval, okleádu má v plavačkových závodech. Nebyl vyslyšen. Na podzim nás nečekaně opustil nejstarší člen clubu Jan Václavík ani se snáma nerozloučil v rybářském nebíčku mu přejeme hodně ryb. Jsou vánoční svátky jsme přejedený a pohybu máme velice ba dokonce hodně málo,ležíme u televize a koukáme na pohádky,neustále něco zakusujeme. Něco pro zdravý, máme tady závěr roku a proto jdeme krásnou procházku okolo řeky a to z Lokte n/ Ohří směr K.Vary - Doubí. Je to nová tradice clubu jdeme Rybyádu. No a je zase jeden rok fuč tak vítej roku nový.

Fischstar club 2000 jdeme na oběd po závodě v plavačce.

2000 - Do clubu byli přijati nový členové a to Jiří Klein, Franta Bauer a hlavně první žena která si nic nenechá líbit a je pěkně ostrá - Jiřina Kleinová. Snad i pro tyto své vlastnosti bez problémů rybaří mazi bandou vlčáků a drží si před nimi svůj respekt! Je výroční schůze a rozhodujeme se o uspořádání plesu je to na nás na členech clubu máme jisté plány které chceme realizovat ktomu je zapotřebí financí. Chceme uspořádat expedici na rybolov do Norska, proto jsme se rozhodli uspořádat v obci Otovice Rybářský ples. Na schůzi bylo dohodnuto že každý se musí zapojit nad své síli. Jde o jméno našeho clubu, vedení pověřilo Jirku K. aby zajistil sál v Otovicích - Intermontu. Zasadily jsme tradici která bude v Otovicích zakořeněna a celé okolí se už v létě ptalo na datum pořádání plesu. Tradičně jedeme na Poděbrady a večer je opravdu super kolena a jiné dobroty, potom pokračujeme na Hradec a tam všem ukazujeme naší grupu. Sme na stříbrňáku tam nás vítá pořadatel H.K. p. Burda kterého jsme pozvali na večer k posezení. Ubytovali jsme se postavily sezení venku, grilovačku a jdeme na to. Odra zahájil naše oslavy střelbou do vzduchu tak zvaně dělobuch, no rána jako z děla. Večer probíhal jako vždy jedlo se pilo a zábava probíhala až do pozdních hodin. Naše prasátko a pivečko je pryč – máho team Luna ale jedou po závodech hned domů tak rozhodli večer ste nás postili dali vše jako kdy bychom byli z FC jedeme domů, dejte 1500,- Kč a prasátko je vaše tak ho snězte,vzali prachy hamba jim. Večer zábava i pořadatelé jsou u nás jíme a jako vždy........... Všichni viděli partu která se jen tak nevidí.  Jako tradičně jedeme na naše hlavní závody o titul mistr rybář, jeden den předem, večer nám nový kuchař Fanda Bauer (jinak MISTR řeznický), připravil super žrádelko: např.vinné klobásy, steaky, laci pečeni, což nemělo vůbec chybu! Lexoš s prezidentem popíjeli 7 let starou Whiskey a ráno to bylo znát. Byli to zase Vojta, Láďa, Bambus a Maruška, co večer dokázali bavit celý club, což v důsledku znamenalo, že se jim ráno nastoupit do boje moc nechtělo. Největší klání předvedli Martin a Baloun, který vedl dlouho, ale špatný závěr ho stálo titul! Velký propad předvedl Tóth, který tímto závodem zahájil svá hubená léta a klesl až na 13.místo! První vítěz který si zaslouží mít zde zmíňku o svém dokonalém vítěztví je Miloslav Machatý, který to to zopakoval 3x po sobě a říkal si  " Pán okounů " Na konci roku jsme připravyli společnou večeři pro naše členy a jejich polovičky. Byl to gala večer, velmi povedený večer.Dlouho jsme se tak nepobavily, srandy a hetců bylo snad několik kýblů. Na konec prezident poděkoval a popřál všem v novém roce co se přeje.

2001 - Nový rok nám začal trošku hekticky na výroční schůzi u Filouse v hospůdce nám prezidet dal prohlédnout nové fotoalbum které vytvořil z asi 270 ks fotek celého průběhu clubu. Od této doby už nikdo fotoalbum nikdy neviděl, kdoho má ????? Fanda připravil super kolena a bylo i co bumbat. Prezident zhodnotil celou svou éru vedení clubu a ukončil proslov odstoupením z pozice prezidenta. To byl šok. Po dlouhé době byl prezidentem zvolen Petr Tóth. Uspořádali jsme další ples a byl opravdu na úrovni, nepustili jsme tam nikoho z návštěvníku co si tam nesl třeba pití nebo jídlo, máme vše tak nic nosit nebudete.. Na závody do Poděbrad jako vždy jedeme v dobrém složení jedeme na dobrou baštu a očistec. Naše plavačkové závody pořádáme na rybníku u Carp teamu Ostrov v Hájku. Už tady začínají pochybnosti vedení určilo místa  jak kdo chtěl. Po dobrém boji titul získal Vojta neboli Já I. Letos se nekonal Hradec a tak jsme se dohodli že pojedeme na Poličku - Zikmundovo revír má tam celóó rodinu. Konečně tam poznali pořádnou partu bláznů, všichni tam nechápali mají svůj tábor, spaní, kuchaře, k obědu řízky a ženský co jim podstrojujou Hanka a Martina nesměle jim pomáhá Marek co se tlačí do rodiny k Já II. na Poličce úspěch jsme všichni do 27 místa v dvojicích. Na naše hlavní závody tak jako vždy jedeme předem abychom mohli oslavit krásné výročí našeho kamaráda Ondry alias Bandyho, slavil krásných „6O“ let - club mu nechal udělat krásný nůž z gravírováním " Na památku Fischstar club " . Večer proběhl velmi OK, byla muzika, pití, žranice (kolena, steaky, držtková polévka, zelenina) a na závěr náš oslavenec předvedl krásný ohňostroj vlastní výroby.Závody proběli dobře a všichni se už těší na další titul je titul. Jedeme na okoun cup na Orlík a zase bude víkend jako víno, večer v hopodě v pivovaru kde se nám kroutila pěněženka a jídlo nic moc. Ráno začal urputný závod o titul jak říká Milahaus Pán okuňu. Bylo stanoveno že závod končí v 15 hodin na měření do 15,15 hodin jinak diskvalifikace, bože Panča to nestihl byl vyautován nasrán sedá a ujíždí směrem na Vary. Dodatečně mu udělujeme titul vítěze, zase nesklamal nechal se vytočit jak malééé klučina.Všichni doněj dokud je na kaši to je u nás normální kdo nevydrží brečí. Pak už jenom rybyáda která má své mrazivé kouzo jdeme z Lokte až do Varů to je okolo řeky Ohře 9 km tak že musíme do hospody na jídlo a bumbání. Jak se říká zase jeden den v prdel....   Večeře se nekoná protože vedení řeklo že né tak né. Do clubu byl přijat Standa Mlčoch

Členové clubu před výroční oslavou clubu  " 10 "

2002 - A je tady rok ve kterém budeme slavit a to  10 výročí našich závodů o titul " Pan Mistr Rybář " a tak se všichni těší co nám připraví naše velitelství. Výroční schůze proběhla ve víru mírných výčitek na adresu vedení protože vše vede nějak divně. Hlavní bod byl uspořádaní plesu a zajistit tombolu na dobré úrovni. Lístky byli vyprodané hned neboli ihned, čekalo nás 350 lidí kteří se chtěli bavit.Tombola byla tak atraktivní že lístky 3000ks bylo prodáno za 20 minut. Hlavní cena tomboly byla barevná televize. Krásné zjištění naše plesy jsou stále přitažlivější jak to, proto že tombola,občerstvení a obsluha v baru je na úrovni.  První velký závod začínáme jako vždy v Poděbradech jedeme v předvečer k Milanovi abychom večer mohli povečeřet dobré pečené koleno, dáme i pivko k tomu nějaké tvrdé a jdeme spát. Závod je to druho řadé přednější je pohoda a klídek. Jsme dobrý někteří jsi jdou pro cenu. A je tu hlavní závod clubu na jaře plavačka o titul Mistr prutu překvapení roku vyhrál náš ukřičený Karel Ečer. Na začátku června jedeme na 24 hodinovku do Poličky Někteří jeli napřed a jiní jedóóó ke Klainum na chatičku, bude opijáda. Jsme přivýtáni bráchou od Zikmunda, rozlejvá první panáky slivovičky. Dobrý segedín a zase slivovička. Ráno bylo zle jen Vojtovi prééééé mu nesedla grepová limoška co popíjel k slivce. Dalo by se tvrdit, že to byl skoro atentán na Vojtu, grepovka musela být stará jako on. U kauflandu se ho ptala nějaká paní když si právě odplivl skoro 6 litrů. Jesti mu není zle - odpověděl že ne. Ostatní postavili náš tábor, kde jsme měli naší základnu na soutěž v rybolovu. Naši kuchaři připravili večeři a to smažené řízky, ostatní co chodili kolem nechápali co se tam děje? Je to hospoda nebo co!!!! Ono se tam vaří, točí pivo,hraje na kytaru a zpíva. Jsou teamy co zachytají a jiní ani náhodou! Jako Zikmund s Fandóóó. Zato Jiřka a Vojta s krásným názvem svého teamu “ PINDA „ byli dobří!!! Skončili na 22 místě ze 134 teamů. Skoro všichni šli pro cenu a ti co nešli tak se těší na příště, to už snad půjdou. Máme malé výročí „10 ročník závodů Fischstar clubu“ na přehradě Hracholusky. Večer malá předoslava, v sobotu závody a večer oslava jak se patří. Fanda a Maruška připravili super menu a to : uzená žebírka, klobasy, kolena a vynikající zeleninový salát. Večerní oslavy byly nepřekonatelné, Ohňostoj, muzika, zpěv a taneční kreace loupežníka Sarkafarka(Ondra)!!! Ráno se všichni soustředili na hlavní závody. Největší provokater závodů byla Jiřina a její provokace odnesl Viktor, protože v daný moment byl psychicky nejslabší a měl padáka. Nový mistr byl hotový, oslavoval v takovém stylu, že tak dopadnout já, to radši budu abstinovat!!!!! Je to nádhera byt v takový bandě. Nemá to chybu si krásně vyčistit mozek od stresů a jiných hovadin. Pro členy clubu tady máme další významnou soutěž z naší kuchyně, OKOUN CUP proto že umíme chytat i dravce. Jsme rybáři co umí všechno, někteří i vařit. Vyhrál náš Pepanáhoda a stal se  pánem okounů. Potom příšel jen pochod neboli Rybyáda která se jde z Lokte do varů. Jde nás rok od roku méně a méně. Proto si dovilím jmenovat ty co chodí V.Majoroš, J.Lexa, J.Klein, F. Bauer, J. Kleinová, P.Horák.   To bylo vše co pro nás v roce 2002 připravilo vedení.

2003 - Nový rok začíná vždy naší výroční schůzi kde je možnost na celý rok schválit nějaké změny protože ty jsou povoleny jen na výročce. Byli vyhlášeny ligy za předchozí rok a to kdo postoupil do 1 ligy a kdo sestoupil do 2 ligy. Nejlepším rybářem roku byl vyhlášen Standa Mlčoch, někteří ale moc nesoutěžili proč asi. Všichni se musíme soustředit na uspořádání plesu je v Otovicích vyhlášen jako jeden z nejlepších co se tam pořádá. Je únor a ples jsme zvládli na 1 z hvězdičkou, výdělek je velmi uspokojivý. Je duben a příprava na první závod roku a to Houžvičkovo Poděbrady, jedeme už na večer a jak tradice velí jedeme na kolínko a vůbec na dobré papů a bumbání. Jak říka Maruška víkend snů, vyčistí mozek. Je květen a první clubový závod a  je Mistr prutu - titul získal J.Králíček  Dále se připravujeme na velký závod v Poličský kapr je to závod na 24 hodin a jak to vypadá tak i pro nás poslední, je to dobře strávený víkend protože všichni se snažíme dokázat že umíme chytat ryby. Náš tábor jako vždy vzbuzuje pozornost vaří se tam, čepuje se tam, zkrátka je tam pohoda. Po dobré reprezentaci našeho clubu jedeme domů. Závody  proběhly na přehradě Slapy a byly velmi vyrovnané, jako vždy! Všichni byli připraveni bojovat jako lvi. Večer proběhl ve znamení pití a papání. Fanda a Maruška znovu připravili dobré a chutné  maso, klobásy, zeleninový salátek, zkrátka byli to zase hody. Jenom vedení clubu nebralo v potaz připomínky členů, kteří měli námitky na některá místa k lovu a to tím, že se nachází v těsně blískosti kotviště lodí, kde si hrály děti a schvalně rušili. To naplno odnesla Jiřka, která prakticky nemohla chytat. Závody začaly ve velmi dobrém tempu. Chytalo se poměrně dost ryb, jako plotice, cejnci a oukleje. Pak ale přišlo znenadání to, že voda začala velmi rychle padat a to za 1.hodinu skoro 60cm. Bylo to nepříjemné, ryby přestaly úplně brát. V kempu nás sledovalo několik návštěvníku a prohlašovali, že jsme asi profíci, to ale nejsme. Jsme jenom dost dobří. Vyhlášení bylo v restauraci,  kde jsme měli objednaný gulášek a dobré pivko.Po jídle přišlo na řadu vyhlašování závodů. Majitel restaurace viděl křivdu na Jiřce a proto jí udělil titul Miss simpatika. Večer byl zase na nás, protože jedeme domů až zítra, tak se griluje a zpívá. Ráno vstáváme, snídame a balíme, jedeme domů. Ahoj za rok. Pořádáme poslední závod roku  okoun cup jedeme na Jesenici kde je dost velkých okounů, všichni chytají kde chtějí ve 12 hodin je konec potom u Karla je hodnocení vyhrává Standa Mlčoch  Uplně to poslední co se pořádá je rybyáda náš pochod z Lokte do karlových varů, malá zástavka na opečení buřtíku a popití slivovičky. Jako vždy končíme v zátiší restaurace kde se pobavíme a dáme si něco k jídlu, popijeme.Chodí ale málo členů nejde prezident tak nejdou ani jeho blízcí. Jde Jirka, Fanda, Vojta, Maruška, Jiřina, Bambus, Šlechta Jirka. Přejeme veselé svátky a nový rok.

2004 - Je výročka a někteří členové neunesli to co mají mýti v krvy, srandu a recesi. Byli nějak urážlivý, tak jak měla II.liga hostit I. ligu a borci z druhé ligy pohostili své kamarády tak že jim dali chlebíčky a dobré malé pivko. Vzali to jako nemožnou urážku, ale proč ? Hlavní úkol jara ples je to naše ukázková akce, lidí chodí neustále mnoho je vyprodáno. Zajistili jsme tombolu která byla jak se říka " OK " připravili jsme občerstvení a jak teplé tak i bar kde bylo vše k chuti. Je konec března je připravená expedice, Dalším nápadem na clubovou výpravu bylo Norsko!!! A bylo to téme na celou zimu. Začali jsme na schůzích dávat dohromady plán cesty, místo pobytu a hlavně cenu. Vedoucím byl opět určen Já II. a Rais. Oba hledali vhodnou lokalitu. Vybrali jsme místo v blízkosti velkého města,  skoro 60 km od Stavangeru s poetickým názvem" ARDAL " Na lodi jsme šli na jídlo. Bože to co dokázal sníst Panča a Bambuko to byla hrůza. Dohromady snědli asi 5 kg všelijakých mořských potvor. Po dlouhé úmorné cestě jsme na místě.  yli jsme i světoznámé přírodní  atrakci Prekestolen, což je skála 25mx25mx607m. No hrůza, i já tam byl ale až na kostku jsem se neodvážil. Foukal vítr a báli jsme se abychom neskončili někde v anglii.  Večer jsme byli příjemně unaveni a šli do jemného pitíčka, balantinka, honza chodec, jim beam, slivovička, griotka, rum a jiné dobroty. Fanda nařezal uzený, klobasy, salám, okurky a dal i chleba. Večer byl nazván " ABBA " v TV šly jejich písně skoro 4 hodiny v kuse.V táborem se nesl příjemný večer který jsme si udělali, pohoda trvala do raních hodin. Byli jsme spokojeni a dohoda je příště znovu do Norska . V dubnu jedeme na závody do Poděbrad jede nás ale malo nějak se nám vytrácí v clubu recese a hetcování. A oddráží se to i v nechuti někam jezdit. A hlavní závod clubu v plavané se koná na jesenici jěště ráno se dohadujeme co a jak. Vyhrává a mistrem prutu se stává Ládík Broftu. Prezident clubu dovolil a zapřičinil to že se to v clubu bezduvodně začalo kastovat a závidět, to se odrazilo i na hlavním závodě clubu. Tak a jedeme na Hracholusky, kde se konají naše hlavní závody o titul „Pán mistr rybář“
Naše kuchařky Fanda s Maruškou (jak už každý ví jedná se o Lexu)nám připravili zase velmi dobré papu což byla klobásová směs se žampiony, klobásy bez žampionů, drštková polévka, která byla na ráno, pečené papriky, sud piva. A k tomu potoky, co potoky ŘEKY alkoholu i troška nealko nápojů. Koupili jsme nádherný přístřešek, abychom byli všichni pohromadě a v suchu, ale nesplnil svůj úkol. Fopá zase udělal prezident clubu Petr Tóth neboli Já II. ,který nechal losovat místa k lovu a přitom jsme nebyli všichni. Byla to hloupá rozepře, ta pak vedla k dalším problémům které vrcholili. Ráno bylo velmi zle neboť někteří borci se odmítli účastnit úklidu tábora a vyústilo to v ponorkovou nemoc,  budeme jí lečit. Je podzim a jdeme na okun cup konáse na Jesenici a prostoru cempu Karel zase je nejlepší Standa a vyhrál. Je konec listopadu a na schuzi která je velmi nepříjemná protože se tady navzájem osočujeme kdo co udělal špatně a vrchol bylo to že se to svádělo na tak zvané Kocanďáky ale opak je pravdou byli to oni co drželi partu a celý club při životě. Potom prezident Tóth oznamil že odchází z clubu k němu se přidali Dohnal, Panocha, na vážkach zustali Škarban a Králiček. Oznámili že se club rozpadl, Vojta oznamil že ne ten kdo chce pokračovat v clubu tak se dostaví na schuzi která bude za 14 dní. A tam se rozhodne. Club přežil svou velkou krizi. Rozhodujicí schůze bude v lednu.

2005 -Je leden a výroční schůze stanovila nová pravidla a obnovu recese v clubu, schůze se účatnili ti to členové kteří tvoří jádro clubu.
Horák, Gurin, Rais, Machatý, Majoroš, Šlechta, Šlechta J., Klein, Bauer, Špička, Mlčoch, Broft, Kleinová, Ečer, Lexa, Králíček.
Bylo toho na projednávání hodně ale stanovili jsme směr našeho clubu a to je hlavní, první co se muselo udělat bylo zvolit prezidenta clubu zvolili jsme  Petra Horáka a ten si vybral k sobě lidi co se zapojí do vedení clubu. Bylo schváleno výdělek z plesu se uloží a pojede se za něj do Norska, takže uspořádat ples a tombolu, připravit všechny clubové závody plavačku, hlavní závod, okoun cup, rybyádu a posezení s holkama. Potom vyjet na nějaké závody v okolí jako Poděbrady, H.Králové.
Ples se nám velice vydařil a výtěžek byl deponován na účet Norsko 2006. Dále jsme byli na závodech v Poděbradech u Milana a to hlavní bylo pečené koleno a večer plný pohody. V měsíci květen byli uspořádany plavačkové závody a vítězem se stal P.Špička.
Na konci června jsme se dohodli že se účastníme obnoveného závodu v H.Králové a to byla pro nás velmi lákavá nabídka. Jedeme celý club a večer na stříbrňáku to bylo opravdu jedinečný. Zase bylo vidět že jsme tam během závodu bylo toliko hlášek a hetců že chytat bylo pro některé nad lidský výkon ale nesklamali jsme všichni šli pro cenu byli jsme do 35 místa všichni.
Naše hlavní závody o titul Pan Mistr rybář se uskutečnily na s Skalce u Bambuči na jeho chatě kde se všichni moc připravovali na tento závod.Závodu se účastnili Horák, Rais, Machatý, Majoroš, Šlechta, Klein, Bauer, Špička, Mlčoch, Broft, Kleinová, Ečer, Lexa. probíhal velmi bouřlivě jelikož, jsme se hecovali na ráno, kdo ko ho pobije a kdo jak dopadne. Fanda a Maruška nám připravili zase velmi dobré jidélko a to pečené uzené žebírka,klobásy, salátek a k pití bylo pivko i nealko. Ráno jsme se usadili na svá místa a začali jsme tvrdě bodovat. Každý chce být mistrem. Trošku labilní byl náš Karel Čičerů, měl vázky a neustále trhal návázce o dno nebo chytil větev stromku za sebou, okamžitě se všichni doněho začali navážet a byl na mrtvici. O přestávce jsme udělali ohníček, Fanda dal každýmu špekáček a začali jsme si je péci, byla to vzpomínka na to, když jsme byli malý. Bylo to super a chutnalo nám všem. Mistrem se stal Vl. Broft. Některá jména chybí a to proto, že někteří odešli z clubu, aby mohli závodit jako registrovaní borci. Držíme jim palce.
Je podzim a na přehradě Březová pořádáme okoun cup který ale né všichni vzali a jako povinost clubu. Počasí se nám vydařilo pršelo jako s konve a okouni šli docela dobře ale zase jenom někomu titul a vítězem se stal V.Broft. Byl to jeho druhý vítězný závod v clubu.
Jsou vánoční svátky jsme přejedený a pohybu máme velice ba dokonce hodně málo,ležíme u televize a koukáme na pohádky,neustále něco zakusujeme. Něco pro zdravý, máme tady závěr roku a proto jdeme krásnou procházku okolo řeky a to z Lokte n/ Ohří směr K.Vary - Doubí. Je to nová tradice clubu kterou se snažíme udržet co nejdéle protože někteří členové nechodí nebo jdou jednou za 5 let.
Doufám že se nám rok docela vydařil a jsme spokojeni s tím co jsme v clubu během roku prožili.

2006 -  Je výroční schůze a konstatujeme že jsme překonali potíže, club je v pohodě. Prezidet clubu P. Horák přednesl zprávu o dění v clubu a všichni jsme souhlasili v jeho pokračování.
V únoru připravujeme pořádání plesu a výtěžek jde na Norsko, kvalitní tombola a občerstvení bylo na super úrovni což se odrazilo v tom že jsme prodali vše. Jak tvrdili návštěvníci ples se moc povedl.
V dubnu jedeme na pozvání Milana do Poděbrad na závody a dobré pečené kolinko, jezdí nás ale čim dál tím méně. Jedou osvědčený borci Fanda, Jirka, Vojta, Bambus, Standa, Roman, Martin.
Závod proběhl dobře a jako vždy si někteří jdou pro cenu,  po obědě jedeme domů.
Příprava na závod o titul mistr prutu se koná na Soutoku u Toužimi, jedeme na večer a pohoda  jako vždy pečeme masíčko i buřty a jsou snáma i některé polovičky. V noci byla kosa jako sviňa poznali to hlavně ti ve stanu. Závody byli velmi napínavé jelikož se chytlo i několik menších kapříků, vyhrál s. Mlčoch.
Je červen a jedeme na velký závod v rybařině na Račický kanál který pořádá předseda ČRS. Jedme v osvědčené sestavě, založili jsme tábor caravany byli rozloženy a nastalo míchání a příprava na závod. Večeře v hospudce lehká pijatika, následné noční koupání a další blbosti.  Fotogalerie 2006
Byli zde i naši bývalí členové a ti také zabodovali. Odjezd domů v pohodě až nato že Pepanáhoda zapoměl zapojit caravan a jel skoro bez něj.
Konečně nastal den D a je to pátek 8. září v 8 hodin ráno. Jedou opět 4 auta s osádkou 17ti rybářů. Vyrážíme směr Dánsko přístav Hirtshals. Auta jsou vybavena jídlem, pivem i kávou. Abychom se dobře slyšeli máme v autech vysilačky, je to paráda. Každá zastávka byla ve znamení žranice a bumbání. Po krátkém pokecu jsme jeli dál. Měli jsme to spočítaný, takže jedeme v pohodě. Večer jsme v přístavu a vyvstal velký problem. Bylo nám řečeno že buď koupíme lodní lístek za 290 €, nebo jedno auto pojede až ráno v 10 hodin! Jsme kamarádi a proto jedeme všichni spolu. Každé auto mělo přidělěno na cestu 50 € a tak jsme se složili a dali na lístek. Milhaus to domluvil s krásnou hosteskou a jelo neboli plulo se. To udělají jen kamarádi, a proto všem dík. Plujeme v noci, spíme na chodbičkách, kde do nás kope personál, furt někdo prudí a budí nás! Ráno jedem posledních 120 km a jsme na Korschamnu., Chatky jsou po čtyřech. Na lodích jsme po třech.
Potom Vojta a Jiřka připravili pro Fandu milé překvapení, neboť měl narozky a bylo třeba mu dát kamarádský posezení. Připravili jsme kulturní místnost a všem členům rozdělili úkoly pro radost všech. Fanda dostal i malé dárečky. Flašky jsme mu vypili hned (aby se mu cestou domu nezkazily!) Byli chlebíčky a chuťovky. Zábava do brzkého rána. Na konci expedice byli vyhlášeny závody lodí v lovu ryb na hmotnost. Bylo nachytáno skoro 300 kg ryb.
Je konec září a jedeme na Skalku na Cetnov kde se konají naše hlavní závody o titul clubu. Jedeme všichni je to boj který nezná mezí. V penzionu jsme obsadilo vše co se dalo a Maruška zase peče, vaří a smaží zkrátka musí nám chutnat. Pitího mraky a bylo to znát na některých že Milhaus. Stávající mistr Broftík taky jenom titul a nic jiného, škoda že neobhájil. Závody začaly za bezvětrného počasí, které se během hodiny změnilo na vichřici a déšť. To nás ale nedradilo, stanovy říkají, že závody se konají za každeho počasí, a to dodržujeme. Po závodech se všichni vytratili jako pára nad hrncem a jen zdravé jádro jmenovitě : Maruška, Bambus, Marťas, Milhouse zůstali a do brzkých ranních hodin dopíjeli vše co teklo a šťouchali si do koulí dokud slunce nevylezlo nad obzor. Takovou radost z kulečníku jsme my jmenovaní již dlouho neměli. A stlo se co se stává jednou za dvacet let závod a titul získal M. Rais.
Úplně to poslední co se stalo byla rybyáda clubu a šlo nás docela dost, Bambus vzal i malého Pepču a ten šel  z Lokte až do Varů. Bylo sněhu tolik že jsme místy museli volat frezy. Poslední zastávka byla v restauraci U draka kde jsme pojedli a popřáli si vše nej v novém roce. I malý Pepča si nenechal vysvětlit že v hospodě se palačinka balí jinak, nezájem nezabalili jak chtěl tak jí nejedl.

2007 – Rok začal docela vlažně výroční schůze byla v restauraci u Záhorských protože Filous prodal hospůdku a odstěhoval se na jižní čechy. Byli vyhlášeny ankety clubu a vítězové se těšili z udělených cen. Jako nejlepší rybář clubu byl vyhlášen S.Mlčoch, rypák roku K.Ečer a dřevák roku byl udělen P.Špičkovi. Potom se vše podřídilo k uspořádání našeho plesu občerstvení a tombola byli zase super, výtěžek jako vždy na norsko. Na ples chodí stale více a více lidí.
Závod v Poděbradech se letos vypustil, nebyl vhodný termín. Následuje náš první závod clubu a tím je plavačka, někteří jedeme už v pátek jelikož je grilovačka a lehounká pijatika. Ostatní přijíždí v sobotu ráno, závod se uskutečnuje na rybníku ve Kfelích u Ondeka. Standa měl pěkný úlovky kapr 80cm a amura 86 cm no ale na vítěztví to nestačilo. Vyhrál V. Broft zeťák Standy a jak říka pustil si do rodiny pěknou kunu.
V polovině září něktří členové jeli na Ebro si chytit sumce, ten se nepodařil ale chytli pěkný kapry a okouny s candátama.                     A následuje náš hlavní závod clubu o titul nevětší.
Pro velký úspěch jedeme na Skalku a to do penzionu v Cetnově.
Máme malé výročí 15 závody našeho clubu, večer bude malá oslava protože ráno se bude odehrávat nelítostný boj o přední místa v clubové tabulce, celkového vítěze clubu. Na slavnostní večeři nám vedení clubu připravilo pro každého půlku pečené kachničky a knedlík se zelím. Závody probýhali dvojkolově a to sobota a něděle výsledky se pak sečetli, bylo to znát na nervozitě něktrých borců.
Došlo k několika chybyčkám ale vše dopadlo dobře a musíme se tím probrat až do konce, některým nesedí jak se závod boduje. Výsledky celého klání do poslední chvíle nikdo netušil o to bylo větší překvapení kdo je vítěz.
Vítězem se stal náš Pepa zvaný NÁHODA (Maruška)                                                                                         A je tady úplně poslední akce clubu a to je okou cup probíhá na Březové a vítězem se stal nováček Klíma zachytal nejlepe.  Je škoda že to byla poslední akce clubu co připravilo vedení v tom to roce, vypustila se rybyáda, vypustila se večeře. A čekalo se na nový rok s výroční schůzi. Z odstupem času se tento rok dá hodnotit jako jeden z nejslabších co se týče clubu – jak tvrdí Bambus anarchyje musí být.